Jdi na obsah Jdi na menu
 


Appasionata 2009 (CHARM OF FREEDOM)

25. 11. 2009

APASSIONATA

APASSIONATA


DO ČESKÉ REPUBLIKY SE VRACÍ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ JEZDECKÁ SHOW NA SVĚTĚ APASSIONATA S NOVÝM PROGRAMEM - „KOUZLO SVOBODY“. TĚŠTE SE NA MAGICKÁ SETKÁNÍ KONÍ A LIDÍ A ROMANTICKÝ PŘÍBĚH VYPRÁVĚNÝ V SEDLECH.
 
Sam a Claire jsou dva zamilovaní mladí lidé mezi množstvím volně pobíhajících koní. Ale od prvního setkání budou muset ujít ještě velmi dlouhou cestu, protože rodina Claire se snaží jejich vztahu bránit. Potkávají temné stíny v podobě cválajících ohnivých jezdců, bojujících akrobatů a silných černých Frísů. Pomoci oběma najít cestu spletitým labyrintem emocí a vysvobodit Claire ze „zlaté klece“ se snaží šlechetní Lusitáni.
 
V Praze se na tuto show můžete těšit od 19. prosince 2009 v O2 areně. V show APASSIONATA se poprvé představí Yanick Gicquel z maďarské TAO Horse Show se svými kříženci plemene Selle France a koní z fjordů. Volně běhající klisny a hříbata z Camargue vás uvedou do obdivuhodné divočiny. A uvidíte i speciálního hosta, který představí úžasnou metodu svobodné drezúry.
 
Kromě islandské hvězdné sopranistky Arndis Halla, která je hlasem show APPASIONATA, uslyšíte romantický duet speciálně napsaný pro tuto show. A ještě jedna premiéra – v závěru uvidíte oslnivý oceán stoupajících bublin, čehož lze docílit pouze s asistencí publika.
 
Opět vás čeká dvouhodinová nejúspěšnější evropská rodinná show, ve které se představí více než 40 koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a gigantické speciální efekty. Nechte se pohltit magickými  chvílemi a spoustou emocí.

 

zdroj:http://o2-arena.vstupenky-online.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prosba

(natalie capova, 16. 2. 2015 16:33)

Ahoj je mi11let a strasne jsem se tesila na vase vystoupeni ale nemohla jsem tam protoze arena kde jste vystupovali byla moc daleko a tak chci vedet kdy prijedete zpatky do prahy.